نیمه ی بهمن - نظرات کاربران پیرامون استخدامی نفت ۹۲

صفحه اختصاصی نظر کاربر نیمه ی بهمن - رضا در ۱۴۰۱/۶/۲۰ ساعت ۱۰:۰۵ درباره استخدامی نفت

در ۱۴۰۱/۶/۲۰ ساعت ۱۰:۰۵رضا
سلام دوستان امیدوارم کسی به سایت سر بزنه دوستان از نفرات آزمون نفت که نمره کتبی و مصاحبه رو آوردن ولی نمره شایستگی محور رو نیاوردن با من تماس بگیرن من مصاحبه ۸۰ از ۱۰۰ شدم شایستگی محور ۳۵.۱۵ جمع نمرات قبول بودم ولی به خاطر قانونی که زنگنه گذاشت تا قراردادیهای خودش و بگیره تینکه شایستگی محور بالای ۴۰ باشه رد شدم خیلی ها میدونم مثل من هستن من دیوان از همون سال شکایت کردم رای بدوی رو گذفتم نجدید نظر وزارت اعمال نفوذ کردن منم وکیل نگرفتم اشتباه کردم اگر از دوستان کسی شرایط من ذو داشته رد شده دوباره شکایت بده به دیوان و با من تماس بگیره احتمال اینکه بتونیم رای مثبت بگیریم هست شماره تماس میزارم با من تماس بگیرید ۰۹۰۳۲۵۹۱۳۶۷ وکیل و تمام هزینه ها با من متاسفانه من چون شکایتم رد شده نمیتونم دوباره شکایت کنم تنها راهش اینه که نفر دیگه شکایت بده این قانون که تو کارنامه گفتن از خود زنگنه بوده و تو دفترچه آزمون نفت نبوده جالبه که سال ۹۶ که نفت استخدامی گذاشته این قانون و آورده ولی تو سال ۹۲ نیاوردن من منتظرم با یکم تلاش میتونیم حقمون و بگیریم امروز بیستم شهریور ۱۴۰۱
3 همدل
پاسخ
کلیه حقوق متعلق هست به جوانان ایران زمین
ایمیل ارتباط با وبگاه nimebahman@gmail.com